Заробіток на продажах для сильних менеджерів, спільна робота над нашими проектами. Забезпечимо необхідним інструментом для досягнення результату.

Заробіток на продажахЦей розділ для людей які шукають можливість гарного та стабільного заробітку на продажах, живуть за принципом "Бери і роби" якщо Ви:

  • Внутрішньо мотивовані на успіх, Вас не лякає невдача, а навпаки змушує шукати варіанти, адже не всі переговори закінчуються позитивним результатом. Можете встановлювати причину невдачі, робити висновки і не пропускати її через себе, швидко відновлюватися після невдалих переговорів.

  • Комунікабельна людина та вмієте викликати довіру у співрозмовника. Можете підтримати будь-яку розмову, бути цікавим співрозмовнику та говорити не тільки ,,шаблонними фразами,,. Зможете збудувати міцні дружньо-ділові відносини.

  • Займаєте активну життєву позицію і розраховуєте тільки на свої сили, маєте здатність і бажання оновлювати свої знання.

  • Шукаєте можливість заробляти на продажах хороші гроші, а не ставку з не великою ,,накатаною,, базою та кіпою звітів, половина з яких потрібна для того що б офісні працівники відзвітували про виконану роботу, але ніяк не для аналітики.

  • Кінцевий результат роботи - головна мотивація. Вам повинно бути зрозуміло, що інвестуючи в Вас замовник розраховує на прибуток, ніяк не на обіцянки.

  • Без проблем працюєте в інтернеті і на рівні користувача з офісними програмами.


Тоді пропонуємо відправити резюме, скориставшись формою внизу, з побажанням заробітної плати на старті, натомість ми надамо Вам на розгляд кілька проектів, укомплектованих потрібними інструментами для заробітку на продажах. У разі якщо Ви маєте досвід роботи зі специфічною групою товару і на момент подання запиту у нас не виявиться відповідного проекту, ми можемо зайнятися пошуком вакантного проекту під Вас. Після узгодження, ми разом будемо працювати над просуванням даного проекту.

Розділ проекту SALES MARKET - БАЖАЮЧИМ ЗАРОБЛЯТИ на продажах, для людей цілеспрямованих по життю, комунікабельних та стресостійких, які розуміють що маленькі гроші - заробляються важко, а великий заробіток залежить від віри, бажання і цілеспрямованості. Схему співпраці можна порівняти з біржею віддаленої роботи або з сайтом з пошуку роботи, тільки проект не надає просто інформацію про вакансії або навпаки претендента, виступаючи посередником. Ми працюємо разом, на результат.

Для претендента - ми виступаємо партнером, беручи безпосередню участь у розробці ринкової стратегії, розділяючи з ним всі перемоги і поразки. Починаємо співпрацю з надання інформації про компанію з якою у нас укладений контракт на просування товару, проговорюємо перспективи співпраці, ознайомимо зі всіма подробицями проекту та надамо теплу базу для старту, з чітко поставленими цілями і завданнями. Разом досягаємо результатів, покращуючи матеріальне становище. Ми постійно шукаємо варіанти співпраці з перспективними проектами, розуміючи що розвитку ринку збуту потребують багато компаній, головне правильно прорахувати просування товару на ринок, працювати на самоокупності і заробляти на продажах із задоволенням всім учасникам проекту SALES MARKET - ось наша головна мета.
Як Ви розумієте, наш проект дещо відрізняється, для претендентів на посаду менеджер з оптових продажів (sales manager) від стандартних сайтів віддаленої роботи та бірж віддаленої роботи - ми все робимо разом, у нас завжди є була і буде робота, тому що ми працюємо на результат і дуже дорожимо своїм іміджем, відповідно нам потрібні тільки цілеспрямовані і чесні люди, для мотивації яким не важлива ставка, у них не повинно бути планки в заробітку, а бажання просиджувати штани на роботі з 9.00 до 17.00 роблячи рутинну роботу та одержуючи невелику платню має бути геть відсутнім.
Якщо Ви особистість сильна духом, комунікабельна, досягаєте поставлених цілей і розумієте що вчитися ніколи не пізно - ласкаво просимо в проект SALES MARKET, з нами Ви не залишитеся без хорошого заробітку.
Відправте через форму внизу Ваше резюме з побажанням в заробітку на старті, натомість ми надамо на розгляд кілька проектів - далі за вищевказаним описом.
Здобувачеві вакансії не потрібно ставати в рамках компанії, яка наймає Вас на роботу, приходити на роботу з ранку і до вечора ,,лити воду з пустого в порожнє,, підігруючи імітаторам бурхливої діяльності, роблячи непотрібну купу звітів, просиджуючи на постійних зборах дорогоцінний час, в слідстві чого його не вистачає на пряму функцію менеджера з оптових продажів - продавати. Я сам пройшов все це, поки не зрозумів що ставка в 150$ не варта того часу, який компанія потім забирає, втягуючи менеджера з продажу в лабіринти бюрократії.
Ось основні зигзаги такого лабіринту:
- складання зайвої звітності для офісних керівників, всю потрібну інформацію можна вмістити в набагато меншу кількість звітів ніж головний офіс вимагає у ,,польових,, менеджерів у багатьох відомих компаніях, а їх власники в той час шукають інвестиції слухаючи чергові відмовки від високооплачуваних керівників середньої і вищої ланок і справедливо вірячи в їх компетенції, поки бджоли, які повинні носити мед, днями пишуть мемуари;
- проведення зайвих зборів з метою ,,полити з пустого в порожнє,, і цим самим збільшити ,,кипучу діяльність,,, але зменшити ресурс часу на пряму функцію менеджера з оптових продажів - продавати;
- підбір керівником не зовсім кваліфікованого персоналу, який не зможе зайняти його місце в майбутньому, але звичайно ж не зможе виконувати і поставлені завдання;

Я звичайно ж розумію що потрібні звіти і збори, але в межах розумного, а персонал потрібно підбирати тільки кваліфікований і не шкодувати справедливо ділитися з заробленого, тоді співробітники будуть дорожити роботою і стояти горою за Вашу компанію. Адже бізнес - це люди, які в ньому працюють.