Побудова відділу продажів.

Побудова відділу продажу.
Якість організації збуту безпосередньо пов'язана з правильністю побудови відділу продажів, він є ключовим відділом Вашої компанії - це годувальник всіх інших підрозділів. Я займаюся побудовою рентабельного відділу продажів з нуля, а якщо він вже існує але є дотаційним, то моє завдання реорганізувати його і надати замовнику стабільно працюючу і контрольовану ділянку. Комерційна пропозиція.
Для управління цією ділянкою бізнесу знадобитися керівник відділу продажів, Ви можете підібрати такого на спеціалізованих сайтах з пошуку роботи. Тільки як розпізнати де професіонал, а де дилетант, хто буде працювати, протоптуючи стежку молоді та приносити результат, незважаючи на різного роду казуси, а хто зламається при найменшій проблемі або буде імітувати бурхливу діяльність? Добре якщо Ви маєте досвід в підборі персоналу, введення його в проект і його мотивації, і зможете підстраховувати створення відділу продажів, а якщо досвіду немає або просто немає часу, тоді піке ... На першому етапі створення торгового відділу я зможу замінити керівника, оскільки маю досвід створення відділу продажів з нуля, по мірі підбору менеджерів з оптових продажів і збільшення обсягу продажів ми зможемо не поспішаючи, підібрати гідного професіонала і у Вас вже буде можливість запропонувати йому гідну мотивацію, професіонал коштує не мало, адже менеджери з якими я співпрацюю на фрілансі почнуть негайно працювати і заробляти як тільки ми домовимося про співпрацю.

Якщо у Вас стартап проект - я бачу два варіанти як розкрутити бізнес. Перший - налагодити розвиток ринку збуту самому: моніторинг перспективних ринків, які переваги у Вас перед конкурентами, пошук персоналу, проблема його «текучки», формування торгової команди, управління відділом продажів, складання маркетингового бюджету, запуск реклами, формування іміджу компанії і - найголовніше , те без чого компанія не зможе почати розвиватися, пошук ринків збуту на старті.
Другий - довірити всю роботу, або її частину нам, завдяки команді перевірених менеджерів з оптових продажів які працюють на фрілансі, ми негайно почнемо просування товару на ринок, паралельно збільшенню обсягу продажів будемо підбирати і адаптувати персонал, звісно всі кроки будуть з Вами узгоджуватися і коригуватися, пророблена робота буде відображатися в заздалегідь обумовленій звітності. Адже ми почали "набивати шишки" в області продажів більше десяти років тому і знаємо безліч способів, спрямованих на збільшення обсягу продажів.
Заощаджений час, зможете використовувати, здійснюючи глобальне керівництво Вашим дітищем, приймати ключові рішення слід маючи "холодну" голову та мати час на ретельне продумування стратегії. При зануренні, на початковому етапі, в рутину подолання перерахованих вище ступенів бізнес плану, є ризик що почне закрадатися думка - чи не даремно все це? А втрата віри - дорівнює втраті шляху, адже не знаючи шляху - не прийдеш до мети.

З якихось причин Ви вирішили змінити управління відділом продажів повністю або частково, обсяг продажів впав, персонал говорить про кризу про переваги конкурентів і т.д. Пропоную звернутися до нас за коригуванням і подальшої перезавантаженням відділу продажів, внаслідок співпраці Ви отримаєте оновлену базу потенційних клієнтів з чітко поставленими цілями і завданнями персоналу, якщо знадобиться проведемо ротацію персоналу, який перед цим ретельно підберемо і перевіримо. Всіх кандидатів на вакантні місця обов'язково навчимо і введемо в проект, а також Ви отримаєте готові інструменти для контролю над відділом продажів і постійний супровід нашою командою.