Аутсорсинг продажів з подальшою оплатою за результат.

Аутсорсинг продажу
Орендуйте професійний відділ продажів і сплачуйте тільки за результат, це ідеальний варіант для старту Вашого проекту і один із способів підвищення прибутку шляхом оптимізації витрат на утримання штатного торгового відділу.
детальніше...

Як розкрутити бізнес, збільшити продажі компанії, продумати ефективне просування продукту, не маючи належних навичок? Потрібно правильно підібрати команду професійних менеджерів по оптовим продажам, але з чого почати якщо бюджет обмежений, а професіонал коштує не мало? Скористайтеся послугою аутсорсинг продажів, орендуйте професійний відділ продажів і не думайте про те, що Вам потрібно виплачувати заробітну плату, компенсувати ПММ та інші витрати менеджерам які не розвивають бізнес, а створюють вигляд бурхливої діяльності. Сплачуйте по результату роботи - це хороша стратегія для збільшення обсягу продажів у сьогоднішніх реаліях ринку.

Розширення ринку збуту повинно відбуватися постійно, компанії потрібно прагнути максимально реалізувати стратегію просування, як тільки Ви вирішите, що достатньо і розслабитеся – так незабаром конкуренти і потіснять вас. Процес пошуку клієнтів повинен відбуватися постійно, моніторинг і розвиток попиту на Вашу продукцію, проведення маркетингових заходів і т. д. – наслідком цих процесів буде збільшення обсягу продажів і планомірне дотримання стратегії розвитку компанії. Якщо підприємство ставить план реалізації, значить під виконання цього плану розрахований і весь бюджет. Зрозуміло, що відбувається, якщо план продажу не виконується – виникає дефіцит бюджету. Тобто для розвитку підприємства не виконання плану – ТАБУ, при цьому важливо коректно виставляти план з розбивкою річної на квартальний, квартального на місячний і звичайно ж вчасно вносити коригування.

Чому наш віддалений відділ продажів завжди надає обумовлений результат?

  • Ми дорожимо своєю репутацією і завжди несемо відповідальність перед клієнтом за результат, так як чітко розуміємо, що без позитивного іміджу не досягнемо тієї мети, яку ми самі собі поставили. А значить після досягнутих домовленостей, у нас не залишиться іншого вибору, як привести Вас до бажаного результату, ми не даємо обіцянок, яких не зможемо виконати. ЗБІЛЬШЕННЯ ОБСЯГУ ПРОДАЖУ + ПОЗИТИВНИЙ ФІНАНСОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ - ось наша гарантія , ми безпосередньо від неї залежимо. Для нашої компанії продажі не робота, а стиль життя. При прийомі на роботу менеджера - завжди є ризик потрапити на імітатора бурхливої діяльності, від цього ніхто не застрахований. Я керував багатьма проектами, побачив багато таких «високооплачуваних менеджерів», які імітують бурхливу діяльність, поки компанія оплачує ставку і соцпакет. А коли питають де результат – відповіді практично всі схожі: я зробив все що зміг, я намагався, але не зміг, товар не продається, у конкурента краще, дешевше, винен той чи цей і т. д. В торговому відділі такі відповіді заборонені, всі двері відкриваються, якщо правильно і наполегливо стукати. У результаті менеджер звільняється і знаходить іншу компанію де далі імітує бурхливу діяльність, потім третю і т. д., а Ваша компанія втратила час, ринок, добре якщо ця людина не зіпсувала репутацію компанії. Не завжди дорогооплачуваний менеджер ефективний, як і більшість дорогих тренінгів, є багато прикладів.


З нами Ви будете економити на оплату праці торгового відділу, при цьому розширення ринку збуту буде відбуватися з позитивною динамікою.

  • Ми гнучко підходимо до оплати нашої праці і Вам доведеться оплачувати лише витрати, пов'язані з розробкою стратегії розвитку продажів і впровадженням її в життя, а після завершення визначеного етапу – сплатити за просування товарів і послуг. Автоматично Ви йдете на зниження витрат організації, економлячи бюджет на СТАВЦІ, яка в більшості випадків цікавить кандидатів на посаду менеджера з продажу, як додаток до бонусної програмі. Уникнете порожніх обіцянок, придуманих, щоб потягнути час: дуже скоро дистрибутор підпише договір про дистрибуцію, почнемо працювати з великим оптовиком, в черговій мережі магазинів з'явиться Ваш товар на «золотих полицях» і т. д.У деяких випадках ми також практикуємо ставочную частина, в основному нам цікавий відсоток, тільки де штатний менеджер зі старту захоче 200 $, наш працівник буде працювати за 100 $ ставочної частини набагато ефективніше.Вся справа в тому, що наш співробітник може вести максимально два проекти, не більше, а це – 200$ тільки на ставочной частині, плюс бонуси. Дорожить людина такою роботою – думаю так. Накладно Вам платити людині тільки ставочной частиною 200$ за нинішніх реалій ринку, при цьому сумніватися в здібностях кандидата – думаю теж так.


Співробітник нашої компанії може вести не більше двох проектів одночасно.

  • Наш менеджер може вести одночасно до двох не конкуруючих між собоюпроектів, вони взаємопов'язані між собою і накладені на одну клієнтськубазу, при цьому він використовує ефективно до 80% робочого часу. Наприклад, менеджер займається розширенням ринку збуту ветеринарних препаратів по певній області, після того як він розширив клієнтську базу, налагодив комунікації, даємо йому супутній товар, який не конкурує з ветеринарними препаратами – корм для тварин, далі даємо одяг для тварин – все, менеджер з оптових продажів ,,укомплектований, заробляє пристойно, дорожить роботою. Кожен виробник економить на витратах, які йому довелося б оплачувати окремо штатньому менеджерові – бензин, ставку, телефон, а найголовніше – економить час, адже контроль роботи торгового персоналу, плинність кадрів і т. д., забирає масу часу, який можна приділити стратегії просування бізнесу.Більшість менеджерів знайомі з процесом управління часом. Тайм менеджмент – це технологія оптимізації часу та підвищення ефективності його використання, але не кожен застосовує цю дію на практиці, а даремно. Грамотний менеджер, як ніхто інший повинен ефективно використовувати робочий час, оскільки у людини, перевантаженої великим об'ємом інформації з'являється емоційне напруження, паніка, потім пригнічений настрій і не хочеться нічого робити, все це позначається на роботі та особистому житті.Ми давно засвоїли, що тайм-менеджмент допомагає ефективно використовувати свій час і благополучно використовуємо цей інструмент у своєму житті.